Galerie Wydarzenia Kalendarium

 

Jesteśmy wspólnotą biblijną, dla której nie tylko największym, ale też i jedynym autorytetem jest Słowo Boże. Stanowimy niewielką grupę braci i sióstr w Chrystusie, którzy w ramach wzajemnych spotkań (nabożeństwa, spotkania biblijne oraz inne formy wzajemnych relacji) cieszą się z łaski jaką obdarował nas Pan Bóg. Łaski, jaka objawiła się w osobie Pana Jezusa Chrystusa, jego jedynej i wystarczającej ofiary na krzyżu. Staramy się jak najlepiej służyć naszemu Zbawcy nie tylko przez służbę w ramach wzajemnych potrzeb (które w tak małej grupie znamy dość dobrze), ale tez i potrzeb osób poza wspólnotą.

 

Pragniemy zachęcić Ciebie – skoro poświęcasz swój czas na czytanie tych informacji – na codzienną, żywą relację z Biblią – jedynym, nieomylnym, objawionym Bożym Słowem. Ze słuchania Go, z czytania rodzi się wiara, która “jest pewnością tego, czego się spodziewamy”! Jesteśmy po to, by służyć.

 

Zachęcamy więc każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości w swej relacji z Bogiem lub jej po prostu nie ma – do kontaktu z nami. Nie ważne jakiego wyznania jesteś, nie ważne jaka jest Twoja przeszłość, nie ważne co mówią inni ludzie – Bóg mówi, że jesteś dla niego ważny. I dla nas jesteś ważny. Jeśli Go szukasz, zachęcamy Cię do skorzystania z formularza kontaktowego – żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Każde pytanie jest dobre, by je zadać…